دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳
 

افزایش ۳ برابری جمع آوری و بازگشت اتباع غیر مجاز استان تهران در ایام نوروز در مقایسه با نوروز ۱۴۰۲

افزایش ۳ برابری جمع آوری و بازگشت اتباع غیر مجاز استان تهران در ایام نوروز در مقایسه با نوروز ۱۴۰۲
سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران از افزایش بیش از ۳ برابری طرح جمع آوری اتباع غیر مجاز از سطح تفرجگاه های استان تهران در نوروز ۱۴۰۳ نسبت به زمان مشابه در سال ۱۴۰۲ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران احسان حیدری اظهار کرد: با اجرای طرح جمع آوری اتباع غیر مجاز از سطح تفرجگاه های استان تهران در نوروز ۱۴۰۳، تعداد بیش از ۸هزار تبعه غیر مجاز از سطح تفرجگاه های استان جمع آوری و برای بازگشت به کشور تحویل اردوگاه مراقبتی استان شده اند.نکته قابل تامل این که آمار اتباع طردی در مقایسه با سال گذشته افزایش بیش از ۳ برابری داشته است. حیدری افزود: همچنین در سال ۱۴۰۲ بیش از ۷۰ هزار تبعه غیر مجاز با همکاری فراجای استان تهران جمع آوری و برای سیر مراحل بازگشت به کشور خویش به اردوگاه مراقبتی استان تهران تحویل داده شده اند. وی با اشاره به مصوبات قرارگاه طرد استان تهران و شورای تامین تاکید کرد: تا آخرین نفر اتباع غیر مجاز در استان اجرای طرح جمع آوری همچنان ادامه خواهد داشت.
۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ۰۹:۱۲
تعداد بازدید : ۲۲۸
کد خبر : ۲۷۵

نظرات بینندگان

ناشناس
0
1
3

20 میلیون افغانی سرازیر شده اند به ایران تجاوز به خاک ایران در مقابل این متجاوزین چه کرده اید ؟ امنیت ملی ایران نابود شده است هرروز منتظر لشکرکشی این متجاوزین باشید . اول دفتر ریاست جمهوری را می گیرند بعد بیت رهبری را می گیرند و مردم ایران را قتل و عام می کنند کاری که طالبان با اشرف غنی کرد .


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید