شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
 

جلسه هم اندیشی معاونین سیاسی امنیتی اجتماعی و کارشناسان امور اتباع فرمانداری های شهرستان های استان تهران در دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران برگزار شد.

جلسه هم اندیشی معاونین سیاسی امنیتی اجتماعی و  کارشناسان امور اتباع فرمانداری های  شهرستان های استان تهران در دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران برگزار شد.
اولین جلسه هم اندیشی حوزه فرمانداری ها با محوریت اتباع در دفتر امور اتباع استان تهران با حضور منصور حاجی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، احسان حیدری معاون امور اتباع و دیگر کارشناسان اداره کل اتباع، معاونین سیاسی امنیتی اجتماعی و کارشناسان فرمانداری های شهرستان های استان تهران و دستگاه های امنیتی در سال ۱۴۰۲ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، جلسه هم اندیشی معاونین سیاسی امنیتی اجتماعی و  کارشناسان امور اتباع فرمانداری های  شهرستان های استان تهران روز یکشنبه بیست و هشتم خرداد ماه سال‌جاری برگزار شد 

در ابتدای این جلسه  منصور حاجی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران ضمن خیر مقدم ؛با اشاره به جمعیت اتباع موجود در استان تهران کلیه امورات مرتبط با اتباع را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و خواستار هماهنگی هر چه تمام تر فرمانداری های شهرستان های استان تهران و اداره اتباع برای ساماندهی مطلوبتر این حوزه شد.
در ادامه حسن شهسواری کارشناس مسئول حوزه فرمانداری ها ی اداره اتباع استان تهران با ارائه پاورپوینتی به نحوه ارائه خدمات به اتباع در مراکز اداره کل و اهم آمار و اقدامات صورت گرفته در این حوزه پرداخت
و احسان حیدری معاون اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران نیز با اشاره به شرایط حضور اتباع در چهار دهه مهاجرت و  با بیان اینکه حضور اتباع در داخل کشور بعد از طالبان نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته است گفت: باید ظرفیت  اتباع حاضر در استان تهران شناسایی و با توجه به نگاه ویژه رئیس جمهور محترم در راستای ساماندهی اتباع با کمک دستگاه های اجرایی برنامه ریزی نمود .
در ادامه نیز سایر کارشناسان این اداره کل به ارائه آمار و اهم اقدامات صورت گرفته در حوزه های بین الملل، امور مذهبی و فرهنگی و نحوه صدور مجوز برنامه ها برای اتباع پرداختند. 
همچنین در  انتهای جلسه نیز هریک از معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری های شهرستان های استان تهران به ارائه گزارشی از وضعیت اتباع موجود در شهرستان، نحوه ارائه خدمات، نقاط قوت و ضعف و چالش های موجود پرداخته و جلسه با برگزاری میز پرسش و پاسخ در راستای تشریک مساعی و ساماندهی اتباع به پایان رسید.
۲۹ خرداد ۱۴۰۲ ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۷۶۵
کد خبر : ۲۳۲

نظرات بینندگان

سیدجلال موسوی منفرد شورای روستا عسگرآباد عباسی
0
0
1

باسلام و خسته نباشید ای کاش تو این جلسات به ظلمی که از طریق اداره کل اتباع به روستا ما می شود فکری می شد. وجود اردوگاه اتباع عسگرآباد در انتهای روستا و رفت آمد روزانه سی اتوبوس از داخل روستا تمام زیر ساخت ها و امنیت روستا را از بین برده و متاسفانه هیچ مسئولی فکر ما نیست.

مهرانه جعفری
0
0
1

سلام خدا بر شما در طی 35 سال گذشته،تعداد اتباع افغانی در کشور داره زیاد تر میشه.یه ساعت وقت بزارید و برید توی مراکز انتظامی،پرونده های قتل ،دزدی و تجاوز به نوامیس ایرانی بیشتر از بقیه به چشم میخوره.در طول این سال ها هم با دلسوزی های بی جا شرایط ورود رو برای این اتباع راحت تر کردید.با سخت کردن شرایط ماندن و ورود به ایران برای افغانی ها حداقل حداقل به فکر بچه های خودتون باشید و از دزدی یا تجاوز جنسی به اون ها در آینده جلوگیری کنید. این چند خط حرف های من رو به مسئول اداره اتباع برسونید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۰
0
0
0

سلام خانوم جعفری دلتون خوشه ها! این ها به اتباع نگاه ایدئولوژیک دارند. ناموس ایرانی براشون مهم نیست. بچه های خودشون! قراره ما تاوان افغانی دوستی اینها رو بدیم. محله های هرندی و فشافویه و خاک سفید شده کابل من خودم خیلی وقت از اتوبوس و مترو استفاده نمیکنم به خاطر پسرهای جوان و نوجوان افغانی و رفتار زشتی که دارند. نه فقط نگاه های هیز و متلک و...بلکه بهداشت رو هم رعایت نمیکنند. چیزی ام بگیم میگن نژادپرست.


داود
0
0
0

فک کنم چند دیگه مسولین هم همگی میشن افغانی . اینا که به فکر ایران نیستن بچه های خودشون که امریکا هستن .


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید