چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
 
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی سازمان ملی مهاجرت

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اتباع با حضور جناب آقای دکتر مبینی رئیس سازمان ملی مهاجرت در محل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اتباع با حضور جناب آقای دکتر مبینی رئیس سازمان ملی مهاجرت در محل  اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، روزسه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ عبدالله مبینی رئیس سازمان ملی مهاجرت در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اتباع وزارت کشور گفت: نگاه تهدید محور باید به نگاه فرصت محور در خصوص مهاجرین خارجی تبدیل شود. مبینی با اشاره به اینکه نگاه مان در حوزه مهاجرت باید تلفیقی باشد افزود: یعنی موضوع مهاجرت از جنبه خارجی برای ما تهدید و این موضوع از جنبه داخلی باید فرصت باشد. رئیس سازمان ملی مهاجرت افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران بابت حضور میلیون ها اتباع خارجی در کشور هزینه های فراوانی داده است این درحالی است که کمک های بین المللی در قیاس با هزینه های جمهوری اسلامی ایران بسیار ناچیز است. مبینی در پایان گفت: بهترین اقدام در حوزه مهاجرت حکمرانی نوین است و هم اکنون در سازمان ملی مهاجرت سامانه ها و بستر ها آماده شده و وزیر کشور نیز افتتاح کرده است و بزودی شاهد اجرایی شدن آن خواهیم بود. پیش از این احمد وحیدی وزیر کشور ایران طی حکمی اصغر بلوکیان را به عنوان مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی سازمان ملی مهاجرت منصوب کرده بود. بر این اساس، از این پس اصغر بلوکیان به عنوان مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی سازمان ملی مهاجرت وزارت کشور ایران فعالیت می کند. پیش از این اصغر بلوکیان مدیر کل امور مرزی وزارت کشور بوده است و در کارنامه کاری خود، نماینده وزیر کشور ایران در امور اتباع خارجی و وابستگی نظامی جمهوری اسلامی ایران در افغانستان را دارد. مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی سازمان ملی مهاجرت پس از مراسم تودیع و معارفه آغاز به کار کرد.
۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۲۲:۳۷
تعداد بازدید : ۸۱۳
کد خبر : ۲۲۵

نظرات بینندگان

رحمان
0
0
0

سلام من رحمان شهنوازی متولد سال 1372 در ایران استم پرونده تشکیل دادم چرا برای فرزندان مادر ایرانی کارت شناسایی موقت صادر نمی‌کند مگر ما ایرانی نیستیم ب کی شکایت کنیم از شما خواهشمندم رسیدگی کنید رحمان شهنوازی از زاهدان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید