پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 

آغاز به کار نمایشگاه هم خانه از ۱۶ مهر

آغاز به کار نمایشگاه هم خانه از ۱۶ مهر
آغاز به کار 《هم خانه》 از ۱۶ مهر؛ خانه هنرمندان ایران میزبان آثار 《هنرمندان افغانستانی》 می شود. نمایشگاه آثار هنرمندان افغانستانی با عنوان 《 هم خانه》 از ۱۶ مهر در گالری های زمستان و استاد ممیز خانه هنرمندان ایران آغاز به کار می کند.
آغاز به کار 《هم خانه》 از ۱۶ مهر؛
خانه هنرمندان ایران میزبان آثار 《هنرمندان افغانستانی》 می شود.
نمایشگاه آثار هنرمندان افغانستانی با عنوان 《 هم خانه》 از ۱۶ مهر در گالری های زمستان و استاد ممیز خانه هنرمندان ایران آغاز به کار می کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، نمایشگاه 《 هم خانه》 به کوشش هنرمندان افغانستانی مقیم ایران و حمایت اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران و همکاری خانه هنرمندان ایران برگزار می شود و از ۱۶ تا ۲۶مهر در گالری های استاد ممیز و زمستان خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی خواهد بود.
محمدحسین احمدی، محمد ارزگانی، زهرا اسماعیلی  بتول اکبری، فاطمه اکبری، محمدموسی اکبری، ثریا جعفری، بتول رحیمی، زارا رسولی، حمیده سهرابی، شکیلا عالمی، علیخان عبداللهی، بهرامشاه محمودی، حکیمه قنبری، محمدمهدی میرزایی، فاطمه میرزایی، هنرمندانی هستند که آثارشان در این نمایش در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.
علاقه مندان می توانند ۱۶تا ۲۶مهر ۱۴۰۰(به جز شنبه ها) از ساعت ۱۵ الی ۲۰ به بازدید از آثار حاضر در این نمایشگاه بپردازند.
۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۶
تعداد بازدید : ۲۳۸
کد خبر : ۱۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید